ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

No18 Spor Kulübünden 1 Altın, 1 Gümüş, 2 Bronz Madalya

No18 Spor Kulübünden 1 Altın, 1 Gümüş, 2 Bronz Madalya

04-09 Şubat 2020 tarihleri arasında Manavgat Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor Salonu'nda gerçekleştirilen 2019-2020 Öğretim Yılı Kick Boks Okullar Gençler (Kız-Erkek) Türkiye Şampiyonası'na 5 sporcusu ile katılan No18 Spor Kulübü, müsabakayı 1 altın, 1 gümüş, 2 bronz madalya ile tamamlayarak Çankırı ilimizin gururu oldu.

No18 Spor Kulübü sporcularından; Şehit Hasan Gülhan Cumhuriyet Anadolu Lisesi öğrencisi Gökçe BUZ Türkiye Şampiyonu, 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi öğrencisi Ceren ÖZKAN Türkiye İkincisi, Gazi Anadolu Lisesi öğrencisi Recep Umut GÖKMEN ve 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi öğrencisi Raşit Yusuf ÖREN Türkiye Üçüncüsü oldu.

                Sporcu öğrencilerimiz ve No18 Spor Kulübü antrenörleri elde ettikleri başarılardan dolayı kurumumuza ziyaret gerçekleştirdiler. ÖZTÜRK, " Çocuklarımızın başarıları ile göğsümüz kabarıyor. Karakterli aynı zamanda spor kültürünü benimsemiş öğrencilerimizin sayısını daha da artırabilmek amaçlarımızdan birisi. Başarılarınızdan dolayı hem siz kıymetli öğrencilerimizi hem değerli antrenörlerimizi tebrik ediyorum." dedi.

No18 Spor Kulübü antrenörlerinden Milli sporcu Emre ASLAN ve Milli takım antrenörü Hasan ASLAN; "Çankırı ilimizi temsilen uzun zamandır turnuvalara katılım sağlanmıyordu. Biz sporcularımızla 4 ayı aşkın süredir planlı bir program sonucu bu başarıyı elde ettik ve Çankırı ilimizi en iyi şekilde temsil ettiğimiz için gururluyuz. Sporcularımızın gösterdiği üstün başarıdan dolayı onları tebrik ediyoruz. Birlikte nice şampiyonluklara diyoruz." diyerek sporcularına verdikleri desteği gösterdiler.

Öğrencilerimizi, onları yetiştiren antrenörlerimizi, okul müdürlerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ederiz.

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.