ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerimiz Çocuk Kitapları Yazarı Feyza KARTOPU ile Buluştu

Öğrencilerimiz Çocuk Kitapları Yazarı Feyza KARTOPU ile Buluştu

Çankırı Valiliğimiz himayelerinde İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce yürütülen ''Yarenler Okuyor'' projesi kapsamında yazar-öğrenci buluşmalarımız devam ediyor. Nisan ayı söyleşisi çevrimiçi araçlarla uzaktan bağlantı yoluyla çocuk kitapları yazarı Feyza KARTOPU ile gerçekleştirildi.

İlkokullarımızdan en çok kitap okuyan 3 ve 4. sınıf öğrencilerimizin katıldığı söyleşi oldukça keyifli ve verimli geçti. Söyleşinin açılış konuşmasını İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız İlker KENDİR yaparken söyleşinin moderatörlüğünü Ölçme Değerlendirme Merkezi ekip sorumlusu M. Tuğrul ÇOLAK yaptı. Öğrencilerimiz, konuk yazarımızın ''Salyagoz Avcıları'', "Balkabağı İle Dünya Seyahati" ve "Başka Bir Dünya" kitapları hakkında merak ettikleri soruları bizzat yazarın kendisine sormanın heyecanını yaşadılar. Feyza KARTOPU'nun içten ve eğlenceli cevaplarıyla da oldukça renkli geçen söyleşi, İl Milli Eğitim Müdürümüz Muammer ÖZTÜRK'ün teşekkür konuşması ile sona erdi.

Başta yazarımız Feyza KARTOPU olmak üzere bu güzel etkinliğin gerçekleştirilmesinde emeği geçen herkese ve katılımcı öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.

26-04-202126-04-202126-04-202126-04-2021

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.