ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öğrencilerimizden Okul Sporları Judo Müsabakalarında Madalya
![Öğrencilerimizden Okul Sporları Judo Müsabakalarında Madalya](/meb_iys_dosyalar/2022_02/22165541_WhatsApp_Image_2022-02-21_at_09.08.53_1.jpg)
Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Mehmetçik Ortaokulu öğrencilerimizden 36 kg'da Zeynep YILDIZ, 34 kg'da Berkay GÜN ve 38 kg'da Ömer Faruk GEZER Çankırı'da düzenlenen; Sinop, Kocaeli, Amasya, Bartın, Çorum, Kastamonu, Kırıkkale, Zonguldak, Bolu ve Düzce illerinin de katılım sağladığı, Okul Sporları Judo Müsabakalarında şehrimize madalya kazandırdılar. Başarılarının devamını diler, öğrencilerimizi tebrik ederiz.