ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerimize Sunulan Ara Tatil Etkinlikleri

Öğrencilerimize Sunulan Ara Tatil Etkinlikleri

2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda Bakanlığımız 2019-2020 eğitim öğretim yılı için bu yıl ilk defa ara tatil uygulaması başlattı. İlk ara tatil 18-22 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek.

Öğrencilerimizin eğitim öğretim sürecinde daha zinde kalabilmeleri, motivasyonlarının artırılması adına gerçekleştirilen uygulamada 81 İl Millî Eğitim Müdürlüğü "kariyer planlama", "aile günü", "yardımlaşma",  "bilim",  "gezi", "sağlık doğa ve çevre", "bilgi ve teknoloji", "iletişim", "okuryazarlık", "sanatsal faaliyetler", "sportif faaliyetler", "araştırma ve gözlem" ,"oyun oynama ve bulmaca çözme", "sosyal sorumluluk", "günlük yaşam becerileri" ve "el sanatları" gibi alanlarda planlamalarda bulundular.

Çankırı İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak Çankırı Belediyesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü, Çankırı Kızılay Şubesi, Sivil Toplum Kuruluşları ile gerçekleştirilecek işbirliği sonucu gerekli planlamalar yapıldı, faaliyetler belirlendi. Çocuklarımızın velilerimiz ile birlikte keyifli, aynı zamanda verimli zaman geçirebilmeleri adına önlemler alındı. Etkinliklere https://aratatil.meb.gov.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Öğrencilerimizin ara tatil döneminde keyifli zaman geçirmelerini diliyor, velilerimiz ile öğrencilerimizin güzel anılar biriktirmelerini temenni ediyoruz.

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.