Öğretmen Dokunduğu Her Yeri Çiçeklendirir
![Öğretmen Dokunduğu Her Yeri Çiçeklendirir](/meb_iys_dosyalar/2024_06/11140223_1718024574143.jpg)
İlimiz Dr. Refik Saydam İlkokulu Anasınıfı öğretmenleri Anasınıfı bahçesinin duvarlarını boyayarak okul bahçesinin çevre düzenlemesine katkıda bulundular.
Büyük bir özveri ile boş vakitlerinde boyama işlerini yapan öğretmenler okul ve öğrencileri için yapmış oldukları çalışmaları asla yük olarak görmeyip aksine keyif aldıklarını ifade ettiler. Okul Müdürü Melek Dernek Dulkadiroğlu boyama fikrinin tamamen öğretmenlere ait olduğunu çok güzel bir işbirliği örneği sergilediklerini, öğretmenlerin her konuda çok çalışkan ve fedakar olduklarını belirterek kendilerine teşekkür etti.