ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenlerimiz İle Buluşma Toplantısı Yapıldı

Öğretmenlerimiz İle Buluşma Toplantısı Yapıldı

İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz tarafından öğretmenler ile buluşma toplantısı gerçekleştirildi. Kurumumuz konferans salonunda gerçekleştirilen buluşmaya il merkezinde görev yapan öğretmenlerimiz katıldı. Her okuldan bir öğretmenimizin katıldığı buluşma son derece sıcak bir ortamda gerçekleşti.

Öğretmenlerimize hitaben ÖZTÜRK, " Öğretmenlerimizi buraya davet etmemizin sebebi yaşanan ya da yaşanabilecek sıkıntılara ilaç olabilmektir. Öğretmenlerimizin huzurlu bir ortamda görev yapmaları önceliklerimiz arasında geliyor. Burayı öğretmenler odası gibi düşünelim ve öğretmenler odası samimiyetini, eleştirilerimiz ve önerilerimiz ile buraya yansıtalım. Her bir öğretmenimizin sıkıntıları farklı olabilir ama el ele verince her sıkıntının üstesinden gelebilecek gücümüz var. Büyük bir aileyiz, sorumluluklarımız bir hayli fazla, üzerinize düşen yükü hafifletmek adına elimizden geleni yapmaya hazırız." dedi.

Buluşmada öğretmenlerimiz önerilerini, isteklerini ve sıkıntı yaşadığı konuları dile getirdiler. Sorunları not alan ÖZTÜRK, öğretmenlerimizin yönelttiği soruları cevaplandırdı. Çankırı genelinde eğitim veren okullarımızın imkânlarının iyi seviyede olduğunu belirtti. Okullarımızda yapılan çalışmalar ve alınan önlemler hakkında öğretmenlerimize bilgi verdi.

Öğretmenlerimiz buluşmanın çok verimli olduğunu, devamının gelmesini dilediklerini ifade ettiler.

 Buluşmaya katılıp, kıymetli fikirlerini bizlerle paylaşan değerli öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

25-02-202025-02-202025-02-202025-02-202025-02-202025-02-2020

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762801800, 03762801900

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.