ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Kütüphanelerimiz Hayırseverlerin Desteği ile Zenginleşiyor

Okul Kütüphanelerimiz Hayırseverlerin Desteği ile Zenginleşiyor

        Çankırı Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin 'Ölümsüz Kahramanları Yâd Ediyoruz' isimli projesi çerçevesinde ilimiz nüfusuna kayıtlı 281 aziz şehidimizin hatıratının yaşatılması ve şehit yakınları ile kahraman gazilerimizin yalnız olmadıklarının hissettirilmesi ve sosyal sorumluluk bilincinin topluma kazandırılması amacıyla ilimizdeki okul kütüphanelerine ulaştırılmak üzere kitap bağışında bulunuldu.

        Müdürlüğümüz tarafından belirlenen kitaplar ihtiyacı olan okulların kütüphanelerine gönderilmek üzere Valimiz Sayın Abdullah AYAZ,  Çankırı Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı  Yüksel TEKE, dernek yöneticileri ve İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Latif ŞİMŞEK'in bulunduğu bir törenle İl Milli Eğitim Müdürümüz  Muammer ÖZTÜRK'e teslim edildi. "Ölümsüz Kahramanları Yâd Ediyoruz" projesi ile de desteklenen "Yaranlar Okuyor" projesi kapsamında Müdürlüğümüze bağışlanan kitaplar ile okullarımızın kütüphanelerinin daha da zenginleştirilmesi hedeflenmektedir.

        Dernek Başkanı Yüksel TEKE'ye, Şehitlerimizin yakınlarına, Gazilerimize eğitim ailesi olarak saygılarımızı sunuyor, öğrencilerimize sundukları katkıdan dolayı teşekkür ediyoruz.

17-12-202117-12-2021

           

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762801800, 03762801900

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.