ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Müdürleri ile Eğitim Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Okul Müdürleri ile Eğitim Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürlerimiz ile 28.01.2022 tarihinde yapılan değerlendirme toplantısının ardından İl merkezinde bulunan okul müdürleri ile Muazzez Ser-Ved Amaratoğlu Ortaokulu Konferans Salonunda Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK başkanlığında , müdür yardımcıları, şube müdürleri ve il merkezinde bulunan eğitim kurumları müdürlerinin katılımıyla, 03.02.2022 Perşembe günü 2021-2022 eğitim-öğretim yılı değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

                Toplantı dahilinde; milli eğitim müdürlüğü şube müdürlerince birimleri ile ilgili ayrı ayrı değerlendirmelerde bulunuldu. Toplantıda; salgın sürecinde yapılan ve yapılacak çalışmalar, aşı sürecinin takibi, okullarımızın onarım ve donatım ihtiyaçları, mesleki eğitim ile ilgili il geneli yapılan çalışmalar, yardımcı kaynakların öğrencilerimize ulaştırılması süreçleri, okul kütüphanelerinin zenginleştirilmesine yönelik yapılacak çalışmalar, Sıfır Atık projeleri ile ilgili yapılan çalışmalar, Ölçme Değerlendirme ve Kazanım değerlendirme çalışmaları, spora ilgili olan öğrenciler ile ilgili  Gençlik Spor İl Müdürlüğü ile  birlikte okullarımızda yapılan yetenek tarama çalışmaları, TÜBİTAK ve TEKNOFEST ile ilgili başvuru süreçleri, AB Projeleri, il geneli düzenlenen yarışmalara katılım, Okulum Temiz Belgesi ile ilgili iş ve işlemler, 112 Acil Çağrı Merkezi afişlerinin okullarımızda koridorlara asılması -öğrencilerin ve velilerin konu ile ilgili bilgilendirilmeleri, AFAD Mobil uygulamasının tanıtım süreçleri, aile eğitimleri rehberlik süreçleri, veli bilgilendirme süreçlerinin takibi, patent ve marka başvuru süreçleri, kış şartlarında okullarımızda alınması gereken tedbirler, personel durumları, okullarımızda yaşanabilecek olumsuzluklara karşı önleyici tedbirlerin değerlendirilmesi, sosyal medya kullanım süreçleri, öğrencilere verilen ödevler ile ilgili değerlendirmeler, zümre toplantılarında dile getirilmesi istenilen konular, e- dergi çalışması, okul laboratuvarlarımızda bulunan kimyasallar ile ilgili iş ve işlemler, taşıma gibi konularda değerlendirmelerde bulunuldu.

Kurum/okul müdürlerimiz uygulama süreçlerine dair görüş ve önerilerini toplantıda dile getirdiler. Alınan görüş ve öneriler ile ilgili katılımcılar tarafından genel değerlendirmelerde bulunuldu.

04-02-202204-02-202204-02-2022

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.