ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Müdürlerimize Dezenfeksiyon Eğitimi Verildi

Okul Müdürlerimize Dezenfeksiyon Eğitimi Verildi

Müdürlüğümüz bünyesinde okul ve kurumlarımızın bulaşıcı hastalıklara karşı dezenfekte edilmesinde uygulama birliği sağlanabilmesi için Müdürlüğümüz Konferans Salonu'nda il merkezinde faaliyet gösteren okul ve kurum müdürlerimize "Dezenfeksiyon Eğitimi" düzenlenmiştir.

Okullarımızda yürütülen eğitim  öğretim faaliyetlerinin daha steril ortamda gerçekleşmesi, öğrencilerimiz ve öğretmenlerimizin sağlık problemleri ile karşı karşıya kalmamaları amacı ile okullarda alınması gereken önlemler okul müdürlerimiz ile paylaşıldı.

Eğitimde, el hijyeni, kapalı alanların sıkça havalandırılması, okullar, servisler ve kantinlerde hijyenin sağlanmasına yönelik alınması gereken önlemler konusunda bilgilendirmeler yapıldı. Hijyen kültürünün oluşmasında okul ve veli işbirliği üzerinde duruldu. Okullarımızda dezenfeksiyon konusunda bütün önlemlerin alındığı ve alınmaya devam edileceği belirtildi.

Eğitime katılan bütün idarecilerimize teşekkür ederiz.

13-03-202013-03-202013-03-2020

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.