ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul ve Kurum Müdürleri İle Toplantı Düzenlendi

Okul ve Kurum Müdürleri İle Toplantı Düzenlendi

İlimiz merkezinde faaliyet gösteren okul ve kurumlarımızın müdürleri ile İl Millî Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK başkanlığında bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Cuma günü 14:30'da başlayan toplantı salgın sebebi ile Zoom platformu üzerinden gerçekleşti. Toplantıya okul müdürlerimiz katıldı.

İl Millî Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK toplantının açılış konuşmasında; "Zor zamanlardan geçmekteyiz bu süreçte idarecilerimize her zamankinden daha fazla sorumluluklar düşmektedir. İdarecilerimizin bu sorumluğun bilincinde olmaları bizleri ziyadesiyle mutlu etmektedir." dedi.

Toplantıda "Liderlik" ve Okuma alışkanlığı kazandırma konuları ele alındı. Okul ve kurum müdürlerinin okullarımızda üstlenmesi gereken görevler ve okullarımızda okuma alışkanlığının daha da artırılması için yapmaları gereken konular ele alındı.

Toplantıda söz olan okul ve kurum müdürlerimiz sürecin yürütülmesine yönelik görüş ve önerilerini dile getirdiler. Planlanan faaliyetler ile ilgili açıklamalarda bulundular.

Toplantı başlıklarının görüşülmesinin akabinde okul ve kurum müdürlerinin dilek, istek ve önerileri dinlendi.

18-12-2020

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.