ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul ve Kurum Müdürlerimiz İle Telekonferans Toplantısı Yapıldı

Okul ve Kurum Müdürlerimiz İle Telekonferans Toplantısı Yapıldı

Okul ve kurumlarımızın müdürleri ile Milli Eğitim Müdürümüz Muammer ÖZTÜRK başkanlığında telekonferans yöntemi ile il geneli değerlendirme toplantısı yapıldı. Telekonferans yöntemi ile gerçekleştirilen toplantıya il genelinde bulunan merkez ve ilçelerimizin okul ve kurum müdürleri katılım sağladı.

Yapılan toplantıda ÖZTÜRK, EBA, uzaktan eğitim faaliyetleri, öğretmenlerimizin bu süreçte hayata geçirdiği projeler, planlanan telafi eğitimleri, sınav takvimi, sınav esnasında ve sınav öncesinde alınan tedbirler konularında açıklamalarda bulundu.

Okul ve kurum müdürlerimize bu süreçte emeklerinden dolayı teşekkür eden ÖZTÜRK, öğretmenlerimizin bu dönemde çok önemli sorumluluklar üstlendiğini, öğretmenlerimizin hayata geçirdikleri çalışmaları büyük bir keyifle takip ettiklerini ve velilerimizden bu çalışmalara istinaden çok sayıda teşekkür telefonu  aldıklarını belirtti. Konuşmasının devamında ÖZTÜRK, "Vefa Destek Grupları'nda çok sayıda meslektaşım görev aldı, uzaktan eğitimler ile her eve misafir oluyoruz. Bu süreçte aktif bir şekilde öğrenci ve velilerimizin yanında olduk olmaya da devam edeceğiz. Böylesine zor zamanlarda gayret gösteren öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum." dedi.

Toplantı okul ve kurum müdürlerimizin istek ve önerilerinin dinlenmesi ile son buldu.

14-05-202014-05-202014-05-202014-05-202014-05-2020

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762801800, 03762801900

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.