ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okullar Arası Voleybol Müsabakaları Tamamlandı

Okullar Arası Voleybol Müsabakaları Tamamlandı

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen Voleybol müsabakaları her eğitim öğretim yılında olduğu gibi bu yılda büyük bir heyecanla tamamlandı.

                Gençler ve yıldızlar olmak üzere iki kategoride düzenlenen turnuvalarda öğrencilerimiz ve antrenörleri büyük bir özveri gösterdiler. Öğrencilerimiz akademik alanlarda olduğu gibi sportif faaliyetlerde de başarılarını her geçen gün artırmaya devam ediyor.

                2022-2023 eğitim öğretim yılı Genç Erkekler kategorisinde Çankırı Lisesi takımı birinci olurken, 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi ikinciliği, Çerkeş 19 Mayıs Çok Programlı Anadolu Lisesi üçüncülüğü aldı. Genç Kızlar kategorisinde ise 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi birinci, Şehit Hasan Gülhan Cumhuriyet Anadolu Lisesi ikinci, TOBB Fen Lisesi üçüncü oldu.

                Yıldızlar kategorisinde ise sonuçlar şu şekilde; yıldızlar kız grubunda, Muazzez Ser-Ved Amaratoğlu Ortaokulu birinci, Mehmetçik Ortaokulu ikinci, Özel Bahçeşehir Koleji üçüncü. Yıldızlar erkek grubunda, Muazzez Ser-Ved Amaratoğlu Ortaokulu birinci, İsmet İnönü Ortaokulu ikinci oldu.

Takımlarımızı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

09-12-202209-12-202209-12-2022

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762801800, 03762801900

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.