ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okulumuzun Hamisi Projesi Kapsamında Nejdet HACIBAYRAMOĞLU'na Teşekkür Ziyareti

Okulumuzun Hamisi Projesi Kapsamında Nejdet HACIBAYRAMOĞLU'na Teşekkür Ziyareti

Okulumuzun Hamisi projesi kapsamında Şehit Murat Somuncu Ortaokulunun Hamisi olan Şabanözü Organize Sanayi Başkanı Nejdet HACIBAYRAMOĞLU'nu, başarılı öğrencilerimizden Gülnisa KIRMACIOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail YILDIZ ve Okul Müdürü Kamil ÇUFADAR ziyaret ettiler. Okul Müdürü Kamil ÇUFADAR Okul Aile Birliğine verdiği destekten dolayı   Şabanözü Organize Sanayi Başkanı Nejdet HACIBAYRAMOĞLU'na teşekkür etti. Okul Müdürü Kamil ÇUFADAR bu  tür katkılar ile öğrencilerimiz daha iyi yerlere gelecektir, dedi. İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail YILDIZ ile Şabanözü OSB Yönetim Kurulu Başkanı Nejdet HACIBAYRAMOĞLU eğitimin daha verimli olması için yeni projeler hakkında fikir alışverişi yaptılar.

Şabanözü OSB Yönetim Kurulu Başkanı, Şehit Murat Somuncu Ortaokulunun kendisinin de okuduğu dönemde Şabanözü Lisesi olarak eğitim öğretime devam ettiğini, bu liseyi 1. olarak derece ile bitirdiğini ve Ankara Siyasal Bilimler Fakültesini (Mülkiye) kazandığını  belirtti. İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail YILDIZ eğitime verdiği katkıdan dolayı Nejdet HACIBAYRAMOĞLU'na eğitim camiası adına  teşekkür etti.

 

02-08-2021

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.