ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Okumak Güzeldir" Kitap Okuma Yarışması"Yârenler Okuyor Projesi" kapsamında İlimiz Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Ortaokulu bünyesinde bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek olan kitap okuma yarışması düzenleniyor.

             Öğrencilerde kitap okuma alışkanlığı kazandırmak, millî, mânevî ve ahlâkî değerleri edinmelerine katkı sağlamak amacıyla "Okumak Güzeldir" temasıyla ödüllü kitap okuma yarışması düzenlenmektedir. Öğrencilerin üç farklı kitaptan birini seçerek okuma gerçekleştireceği yarışmada öğrenciler, okudukları eserlerle ilgili hazırlanan sınava katılacaklardır.

              25 Aralık'ta başlayacak olan yarışmaya başvurular, çevrimiçi olarak https://hacimuradiveliiho.meb.k12.tr adresindeki "Ödüllü Kitap Okuma Yarışmasına Başvuru" linkinden yapılacaktır. Online başvuru dışında müracaat kabul edilmeyecektir.

               Yarışmaya ait daha detaylı bilgi için Hacı Murâd-ı Velî İmam Hatip Ortaokulu internet sayfasını ziyaret edebilir ya da Çankırı İl Millî Eğitim Müdürlüğü internet sitesi "Yarışmalar" sekmesinden şartnameye ulaşabilirsiniz.

25-12-2023

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.