ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Okumak Güzeldir" Ödüllü Kitap Okuma Yarışması      Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü'nün OKU-YORUM Projesi ve İmam Hatip Okullarının tanıtım faaliyetlerine katkı sunmak, Çankırı Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile yürütülen "Yarenler Okuyor" projesi kapsamında Merkez İlkokul 4. sınıf öğrencilerimizin kitap okumaya olan ilgisini artırmak amacıyla "OKUMAK GÜZELDİR" isimli ödüllü kitap okuma yarışması düzenlenmiştir. Başvurular; 17 Ocak 2022 tarihinde başlayacak olup 10 Şubat 2022 tarihinde sona erecektir. Yarışmaya başvuru online olarak https://hacimuradiveliiho.meb.k12.tr adresindeki "Ödüllü Kitap Okuma Yarışmasına Başvuru" linkinden yapılacaktır. Yarışmaya katılmak isteyen öğrencilerimizin yarışma şartnamesinde bulunan üç kitaptan birini edinip, 26 Şubat 2022 Cumartesi Çankırı Hacı Murad-ı Veli Proje İmam Hatip Ortaokulunda girecekleri sınava hazırlanması gerekmektedir. Yarışmada derece elde eden öğrencilerimize okulda düzenlenecek ödül töreni ile hediyeleri takdim edilecektir.

       Yarışmanın hazırlanması sürecinde emeği geçen okul idaresi ve öğretmenlerimizi tebrik eder, yarışmaya katılım sağlayacak öğrencilerimize şimdiden başarılar dileriz.

 

        Ayrıntılı bilgi için  https://hacimuradiveliiho.meb.k12.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

12-01-2022

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.