ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okuyan Balık Sesli Elektronik Kütüphanesi

Okuyan Balık Sesli Elektronik Kütüphanesi

Bakanlığımız okuyan ve okuduğunu anlayan nesiller yetiştirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Bu doğrultuda Bakanlığımız bünyesinde "Okuyan Balık Sesli Elektronik Kütüphanesi" öğrencilerimizin hizmetine sunuldu.

Sesli kütüphane hazırlanırken kitap içerikleri, çocuklarımıza sunulan Millî değerlerimizin seçimi konularında oldukça titiz bir çalışma yürütüldü. Çocuklarımızın hayal güçlerinin desteklenmesini amaçlayan çalışmada kitapların yaş seviyelerine uygun olmasına özen gösterildi.

"Okuyan Balık Sesli Elektronik Kütüphanesi Tanıtım Programı"na katılan Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK, Çocukların hikayelerle birbirlerini tanımalarını, empati yapmalarını, duygularını paylaşmalarını istediklerini, bu çalışmaları hazırlarken bilim insanlarının desteğini aldıklarını, duruma disiplinler arası bir bakışla yaklaştıklarını ifade etti.

Çalışma ile çocukların yaşam ve duygusal becerilerini artırarak duygu dünyalarını hikayeler üzerinden geliştirmeleri hedeflenmektedir. Öğrencilerimiz Okuyan Balık Sesli Elektronik Kütüphanesine https://okuyanbalik.com/ adresinden ulaşım sağlayabilir.

01-02-202101-02-2021

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.