ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖSYM Tarafından Yapılan KPSS-2024/3 Yerleştirmeleri Sonucunda İlimize Sözleşmeli Personel Olarak Yerleşen Adaylara İlişkin Duyuru

ÖSYM Tarafından Yapılan KPSS-2024/3 Yerleştirmeleri Sonucunda İlimize Sözleşmeli Personel Olarak Yerleşen Adaylara İlişkin Duyuru

İlimize Sözleşmeli Personel olarak yerleştirilen adayların aşağıda istenilen belgelerle en geç 20/02/2024 tarihine kadar Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne elden veya posta yoluyla başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Adaylardan İstenilecek Belgeler;

7201 sayılı Tebligat Kanunu çerçevesinde tebligat yapılmak suretiyle adaylardan istenecek belgeler;

1- 2022 KPSS sonuç belgesi.

2- 2024/3 Millî Eğitim Bakanlığının Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme Sonuç belgesi.

3- Diploma aslı veya e-devletten alınacak mezuniyet belgesi.

4- Güncel tarihli adli sicil kaydını gösterir belge.

5- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığının bulunmadığına dair sağlık raporu (Psikiyatri kliniğinden alınacak)

6- Son altı ay içerisinde çekilmiş 3 adet  biyometrik fotoğraf.

 

7- Erkek adaylar için askerlik durum belgesi.

 

8- Nüfus cüzdanı fotokopisi.

 

Ek Belgeler

9-Tercih Dilekçesi için tıklayınız

10-Kurum Listesi için tıklayınız

            Adaylar istenilen belgelerle birlikte Müdürlüğümüz sitesinde yayımlanan Okul/Kurum listesinden atanmak istedikleri kurum tercih formunu doldurup ibraz edeceklerdir. İstenilen bilgi ve belgeler Valiliğimizce kurulacak komisyon marifetiyle incelendikten ve belge teyitleri yapıldıktan sonra Bakanlığımızca belirtilen öncelikler dikkate alınarak (KPSS Puan üstünlüğü) yerleştirme yapılacaktır.

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.