ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Eğitim Öğretmenleri Paylaşım Toplantısı

Özel Eğitim Öğretmenleri Paylaşım Toplantısı

Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü koordinesinde özel eğitim öğretmenleri ile paylaşım toplantısı yapıldı.

2019 - 2020 Eğitim Öğretim yılında ilimizde yapılacak olan özel eğitim hizmetlerinin planlanması, iletişimin güçlendirilmesi, özel eğitim alanında yapılacak çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunulması amacıyla Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi toplantı salonunda il merkezinde görev yapan tüm özel eğitim öğretmenlerinin katılımı ile bir paylaşım toplantısı yapıldı.

Toplantının açılış konuşmasında Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Çelebi ÇAĞLAYAN, özel eğitim alanında yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Özel eğitim öğretmenleri arasındaki iletişim ve etkileşimin daha yoğun olması amacı ile bu toplantıyı düzenlediklerini belirterek toplantı sonrası elektronik ortamda sürekli iletişim halinde olabilmek amacı ile paylaşım grubu kurulacağını ifade etti.

Toplantı öğretmenlerin özel eğitim alanında yaptıkları çalışmaların görüşülmesi, görüş ve önerilerin ifade edilmesi ile sona erdi.

23-09-2019

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.