ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Öğretim Kurum Yöneticileri ile Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Özel Öğretim Kurum Yöneticileri ile Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İlimiz genelinde eğitim öğretim faaliyetlerini sürdüren Özel Öğretim Kurumlarının yöneticileri ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

                Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Arif KIRKPINAR, Şube Müdürü Recep AYDINÇAKIR ve Özel Öğretim Kurum Müdürlerinin katılım sağladığı toplantıda 2021-2022 eğitim öğretim yılında gerçekleştirilen akademik ve sosyal çalışmalar değerlendirildi. Milli Eğitim Müdürü ÖZTÜRK Özel Öğretim kurumlarının eğitim sisteminin önemli bir parçası olduğunu belirterek, özel kurumlar bünyesinde gerçekleştirilen çalışmaların dikkatli bir şekilde takip edildiğini aktardı. Öztürk, ayrıca, Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak her tür çalışmada kurumlara destek verildiğini de ifade etti. Toplantı 2022-2023 eğitim öğretim yılında yapılacak çalışmaların ve  katılımcıların değerlendirmelerinin alınması ile tamamlandı.

26-08-2022

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.