ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖZTÜRK Kızılırmak İlçesinde Eğitim Ortamlarını Ziyaret Etti

ÖZTÜRK Kızılırmak İlçesinde Eğitim Ortamlarını Ziyaret Etti

İlçe ziyaretleri programı kapsamında İl Millî Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK, Kızılırmak İlçemizi ziyaret etti. Kızılırmak İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin DEMİRTAŞ'ı ziyaret ederek temaslara başlayan ÖZTÜRK; İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden İlçenin genel durumu ile ilgili bilgi aldıktan sonra okul ve kurumlara da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

            Tımarlı ve Karallı Köylerindeki kurumları ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü, Kızılırmak Şehit Medet Ekizceli Çok Programlı Lisesin'de de görüşmelerde bulundu. Öğrencilerin derslerine katılan ÖZTÜRK, ÇPL bünyesinde eğitim öğretim faaliyetlerine başlayan Özel Eğitim sınıfının da açılışını gerçekleştirdi.

            İlçede görevli eğitim yöneticileri ve öğretmenlerle de bir araya gelen Öztürk, ilçede eğitime dair yapılacak çalışmalar,  ders dışı eğitim faaliyetlerinin yaygınlaştırılması, okul ve kurumların fiziki durumlarının iyileştirilmesi, okul kütüphanelerinin zenginleştirilmesi, aile eğitimleri gibi konuları katılımcılarla birlikte değerlendirdi.

21-12-202221-12-202221-12-202221-12-2022

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.