ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖZTÜRK'ten 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

ÖZTÜRK'ten 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

 

Değerli eğitim ailem;

            Yeni bir eğitim öğretim yılına daha başlarken, hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. 2023-2024 eğitim öğretim yılı, umutlarımızı, hedeflerimizi ve başarılarımızı bir araya getireceğimiz bir dönem olacak. Geçmiş deneyimlerimizden ders çıkararak, daha da ileriye yol alma sorumluluğuyla dolu bir yıl bizi bekliyor.

            Sevgili öğrenciler; uzun soluklu akademik ve sosyal aktivitelerin yer alacağı bir dönem sizleri bekliyor. Öğrenmeye ve keşfetmeye açık olun, çünkü bilgi ve beceriler hayatınızı zenginleştirecek en değerli hazinedir. Karşılaşacağınız zorlukları fırsata çevirerek, kendinize olan güveninizi pekiştirin. Sizler geleceğin liderleri, sanatçıları, bilim insanları ve daha birçok değerli rol modelisiniz.

            Değerli veliler; sizler çocuklarınızın ilk öğretmenleri ve rehberleri olarak büyük bir öneme sahipsiniz. Onların yanında olmaya, destek olmaya ve ilgi göstermeye devam ederek, sağlam bir eğitim temeli oluşturmalarındaki en önemli unsurlardan birisiniz. Çocuklarımızın eğitim öğretim süreçlerindeki gelişimlerine katkı sağladığınız için Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak sizlere minnettarız.

Kıymetli meslektaşlarım; geçtiğimiz eğitim öğretim yılında İlimizde birçok başarılı çalışmanın gerçekleşmesine imza attınız. 2023-2024 eğitim öğretim yılında bizlere büyük sorumluluklar düşüyor. Bilgiyi aktarmanın ötesinde, çocuklarımıza ilham kaynağı oluyor, onların hayatlarına dokunuyor ve onlara yaşam becerileri kazandırıyorsunuz.

Değerli eğitim çalışanlarımız; eğitim ortamlarının hazırlanması, planlanması, yemek, taşıma, temiz ve hijyenik bir ortamın sağlanması, yazışma gibi bir çok alanda görev yapan çalışanlarımız iyi ki varsınız ve evlatlarımızın geleceği için gayret ediyorsunuz.

            2023-2024 eğitim öğretim yılında, yeni dostluklar kuracak, yeni bilgiler öğrenecek ve yeni başarılar elde edeceğiz. Birlikte çalışarak, birbirimize destek olarak bu yılı en verimli şekilde geçireceğimize inanıyorum.

            Eğitim için destek sağlayan, gayret eden tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Yeni eğitim öğretim yılının her birinize sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini diliyor, sevgi ve umutla dolu bir yıl olmasını temenni ediyorum.

08-09-2023

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.