ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

PDR Günlerinde bu ay: 'İyilik Hali'

PDR Günlerinde bu ay: 'İyilik Hali'

Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi psikolojik danışman/rehber öğretmenlerin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacı ile alanında uzman akademisyenlerin katılımı ile PDR Günleri adı altında etkinlikler düzenlemektedir. Etkinliğin bu ayki konuğu Hacettepe Üniversitesi Emekli Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Fidan KORKUT OWEN olmuştur.

Prof. Dr. Fidan KORKUT OWEN, seminere yaşadığı Amerika Birleşik Devletleri'nden katılmıştır.  Uzaktan eğitim yöntemi ile yapılan seminerde iyilik halinin fiziksel, bilişsel, duygusal, sosyal ve hedef odaklı olma (yaşamı anlamlandırma) konularına değinildi.

Seminer sonunda katılımcılara 'İyilik Hali Yıldız Grafiği' etkinliği düzenlendi. Oldukça keyifli geçen ve çok beğenilen bu faaliyetin anısına Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü tarafından TEMA Vakfına, Prof. Dr. Fidan KORKUT OWEN adına 3 adet fidan bağışı yapılmıştır.

Seminerde emeği geçen değerli hocamıza ve tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

12-11-202012-11-2020

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.