ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

PDR Günlerinde Bu Ay: Kendini Toparlama Gücü

PDR Günlerinde Bu Ay: Kendini Toparlama Gücü

Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü, özel eğitim ve rehberlik alanında hayata geçirdiği birçok farklı çalışmasının yanı sıra ilimizdeki psikolojik danışman/rehber öğretmenlerin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacı ile alanında uzman akademisyenlerin katılımı ile 'PDR Günleri' adı altında etkinlikler de düzenlemektedir.

Etkinliğin bu ayki konuğu da Gazi Üniversitesi PDR Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şerife IŞIK oldu. Etkinliğe Çankırı'da görev yapan tüm rehber öğretmenlerin yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü'müz Muammer ÖZTÜRK  de katıldı. Açılış konuşmasını da yapan Muammer ÖZTÜRK, il genelinde yapılan rehberlik hizmetlerinden bahsederek, rehber öğretmenlere ve rehberlik hizmetlerine çok değer verdiğini ifade etti. Ayrıca eğitim görevlisi değerli hocamıza çok yoğun programı arasında bizleri kırmayarak zaman ayırdığı için teşekkür etti.  

Seminerde Prof. Dr. Şerife IŞIK, risk altında büyüyen çocukların kendini toparlamalarına nasıl destek verilebileceğini yaşanmış örneklerle aktardı. Oldukça yararlı ve zevkli geçen seminer soru-cevap bölümü ile tamamlandı.

Emeği geçenlere, katılımcılara ve değerli bilgilerini bizlerle paylaşan Gazi Üniversitesi PDR Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şerife IŞIK hocamıza tekrar teşekkür eder, başarılı çalışmalarının artarak devam etmesini dileriz.

 

31-03-202131-03-202131-03-202131-03-202131-03-2021

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.