ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

PDR Günlerinde Bu Ay: 'Stres ve Sınav Kaygısı'

PDR Günlerinde Bu Ay: 'Stres ve Sınav Kaygısı'

Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi, psikolojik danışman/rehber öğretmenlerin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacı ile alanında uzman akademisyenlerin katılımı ile 'PDR Günleri' adı altında etkinlikler düzenlemektedir. Etkinliğin bu ayki konuğu da Çankırı Karatekin Üniversitesi Psikoloji Bölümü Öğretim Görevlisi Doç. Dr. İlkiz ALTINOĞLU DİKMEER oldu.

Seminerde psikolojik danışman/rehber öğretmenlerin en çok karşılaştığı sorun alanlarından birisi olan stres ve sınav kaygısının nedenleri ve bu konuda yapılabilecek psikososyal etkinliklere değinildi.

Oldukça yararlı geçen ve ilgi çeken etkinliğin sonunda Doç. Dr. İlkiz ALTINOĞLU DİKMEER, tüm katılımcılara nefes ve gevşeme egzersizi yaptırdı.

Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Çelebi ÇAĞLAYAN da seminerle ilgili olarak başta zaman ayırarak değerli bilgilerini bizimle paylaşan Çankırı Karatekn Üniversitesi Öğretim Görevlisi Doç. Dr. İlkiz ALTINOĞLU DİKMEER'e ve tüm katılımcılara teşekkür etti.

15-01-202115-01-202115-01-202115-01-2021

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.