ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

PDR Günleri'nin Konuğu: "Muhteşem Psikolog" Prof. Dr. Şenel POYRAZLI Oldu

PDR Günleri'nin Konuğu:

           Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü, özel eğitim ve rehberlik alanında uyguladığı birçok farklı projenin yanı sıra ilimizdeki psikolojik danışman/rehber öğretmenlerin kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacı ile alanında uzman akademisyenlerin katılımı ile 'PDR Günleri' adı altında etkinlikler de düzenlemektedir. Geçtiğimiz yıl başlayan uygulama bu yıl da devam etmektedir. 2021-2022 Eğitim Öğretim yılının ilk konuğu da 2021 yılında Amerika Psikoloji Birliği tarafından "Muhteşem Psikolog" ödülü verilen değerli Türk akademisyen, ABD Penn State Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şenel POYRAZLI oldu. Etkinliğe Çankırı'da görev yapan rehber öğretmenler katıldı.   

Seminerde Prof. Dr. Şenel POYRAZLI, romantik, sağlıklı ve mutlu ilişkiler kurulması konusunda dikkat edilmesi gereken önemli ipuçları paylaştı. Hem zihinlere hem de gönüllere hitap eden ve oldukça yararlı geçen seminer soru-cevap bölümü ile tamamlandı.Seminer anısına Prof. Dr. Şenel POYRAZLI adına memleketi olan Hatay'da bulunan ormanların tekrar yeşile dönmesine vesile olabilmek için de Ormancılığı Geliştirme ve Orman Yangınlarıyla Mücadele Hizmetlerini Destekleme Vakfı'na (OGEM-VAK) fidan bağışında bulunuldu.

Emeği geçenlere, katılımcılara ve değerli bilgilerini bizlerle paylaşan ABD Penn State Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şenel POYRAZLI hocamıza teşekkür eder, başarılı çalışmalarının artarak devam etmesini dileriz.

10-11-202110-11-202110-11-202110-11-2021

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762801800, 03762801900

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.