ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Prof. Dr. Necati CEMALOĞLU İle Fark Yaratan İdareciler Söyleşisi

Prof. Dr. Necati CEMALOĞLU İle Fark Yaratan İdareciler Söyleşisi

Çankırı İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz koordinesinde Prof. Dr. Necati CEMALOĞLU ile ilimizdeki tüm idarecilerimize yönelik "Fark Yaratan İdareciler" konulu söyleşi etkinliği yapıldı.

Söyleşide İl Millî Eğitim Müdürümüz Muammer ÖZTÜRK "Eğitim yöneticileri olarak bizlere 2023 Eğitim Vizyonu hedeflerini gerçekleştirebilmek için büyük sorumluluklar düşmektedir. Sayın Bakanımız Ziya SELÇUK'un ifadesiyle "Bir okul/kurum, yöneticisi kadar okuldur/kurumdur." düsturu gereği yöneticilerimize katkı sağlayacağına inandığımız güzel ve verimli bir çalışma yürütmek istiyoruz" diyerek sözü Prof. Dr. Necati CEMALOĞLU'na devretti.

Söyleşi bilgi dolu bir atmosferde yaklaşık olarak 1 saat sürdü. Ayrıca İl Millî Eğitim Müdürümüz Muammer ÖZTÜRK, etkinliğin sonunda Prof. Dr. Necati CEMALOĞLU'nun yayınlamış olduğu  "Fark Yaratan Başarılı Okul Müdürleri" isimli kitabın okul yöneticilerine hediye edileceğini belirtti.

Söyleşi için  Prof. Dr. Necati CEMALOĞLU ve söyleşiye katılım sağlayan idarecilerimize teşekkür ederiz.

24-12-202024-12-202024-12-2020

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.