ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Proje Ekibimiz İspanya Yolcusu

Proje Ekibimiz İspanya Yolcusu

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü Erasmus+ Mesleki Eğitim Akreditasyonu kapsamında yurt dışı hareketliliği öncesinde değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Erasmus+ Hareketliliği kapsamında İlimiz Şehit Mehmet Ata MTAL ve Şehit Erdem Öztürk MTAL proje ekibi ile İspanya'da gerçekleştirilecek çalışmalar öncesi toplantı düzenlendi.

Toplantıya İl Müdürü Muammer Öztürk, Müdür Yardımcısı Arif Kırkpınar, Şube Müdürü Muhsin Cesur, Proje Uzmanı Eda Coşgun ve hareketlilik kapsamında İspanya'ya gidecek okul yönetici, öğretmen ve öğrencilerimiz katılım sağladı.

Kuaförlük, Tarım ve Hayvancılık olmak üzere üç farklı alanda İspanya'nın Cordoba şehrine gerçekleştirilecek Avrupa hareketliliği 14 gün sürecek. Faaliyet kapsamında öğrencilerin farklı öğrenme ortamlarını tecrübe etmesi, okullarında edindikleri bilgilerle beraber gelişimlerinin desteklenmesi amaçlanıyor.

Öztürk; okullarımızın öğrencilerimize sunduğu eğitimlerin farklı öğrenme ortamlarında da gözlemlenmesinin önemine değinerek hareketlilik kapsamında İspanya yolcusu proje ekibine çalışmalarında başarılar diledi.

03-03-202303-03-2023

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.