ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Rehber Öğretmenlerimiz Çankırı Karatekin Üniversitesini Ziyaret Etti

Rehber Öğretmenlerimiz Çankırı Karatekin Üniversitesini Ziyaret Etti

Çankırı'da bulunan özel ve resmi okul ve kurumlarda görevli rehber öğretmen ve psikolojik danışmanlar üniversite tercihlerinin devam ettiği bu süreçte Çankırı Karatekin Üniversitesi Uluyazı Kampüsünü ziyaret etti.

Etkinliğe Prof. Dr. Harun Çiftçi'nin yanı sıra,  Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Odabaş, Genel Sekreter Vekili Sadık Yılmaz, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Murat Yıldırım, Öğrenci İşleri Daire Başkanı İsmail Kabalakoğlu, Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Çelebi Çağlayan ve rehber öğretmenler katıldı.

Toplantının açılışında konuşan Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Harun Çiftçi, bir şehir üniversitesi olmaları nedeniyle göreve başladıkları andan itibaren ortak akıl ve birlikte yönetişim felsefesi temelinde hareket ettiklerini ifade etti. Şehrin tüm dinamikleri ile sürekli iletişim ve istişare halinde olduklarını belirten Çiftçi, tüm paydaşlarla ortak çalışmalar gerçekleştirmek için işbirliğinde bulunduklarını da sözlerine ekledi.

Tanıtım toplantısı, görüş ve önerilerin alınmasından sonra üniversitenin akademik, sosyal ve sportif alanları ziyaret edildi. Oldukça yararlı ve samimi bir ortamda geçen etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen başta Prof. Dr. Harun Çiftçi ve üniversite yönetimine, Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticilerine, etkinliğe katılan tüm meslektaşlarımıza teşekkür ederiz. 

12-08-202112-08-202112-08-202112-08-202112-08-2021

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.