ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Rehber Öğretmen/Psikolojik Danışman Toplantısı Düzenlendi

Rehber Öğretmen/Psikolojik Danışman Toplantısı Düzenlendi

Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki rehber öğretmen/psikolojik danışmanların katılımı ile çevrimiçi değerlendirme toplantısı düzenlendi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Muammer ÖZTÜRK, Rehberlik ve Araştırma Merkezi ve okullarda görevli rehber öğretmenler tarafından yapılan çalışmaları yakından takip ettiğini, rehberlik hizmetlerinin çocuklarımızın gelişimi açısından çok değerli olduğunu, okullarımızda bu alanda çok güzel çalışmalar yapıldığını, bugünden sonra da özellikle iyi örneklerin tüm il genelinde yaygınlaşmasının önemini ifade etti. Salgın süreci içerisinde çocukların yaşaması muhtemel fiziksel ve ruhsal sorunlara yönelik yapılacak çalışmalarda da tüm rehber öğretmenlerin öğrencilere ve ailelere destek olması düşüncesini belirterek, başarı dilekleri ile konuşmasını sonlandırdı.

Toplantının ikinci bölümünde Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Çelebi ÇAĞLAYAN'da bu süreçte kurumda ve okullarda yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında genel bir değerlendirmede bulundu.

Okullarda yapılan iyi örneklerin paylaşılması ve il genelinde ikinci dönem uygulanması düşünülen projelerin görüşülmesi ile toplantı devam etti.

Toplantıyı düzenleyen ve katılım sağlayan tüm yönetici ve öğretmenlerimize teşekkür eder, yeni eğitim döneminde başarılar dileriz.

 

22-04-2021

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.