ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Rehber Öğretmen/Psikolojik Danışman Toplantısı Düzenlendi

Rehber Öğretmen/Psikolojik Danışman Toplantısı Düzenlendi

Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki rehber öğretmen/psikolojik danışmanların katılımı ile 2021-2022 eğitim-öğretim yılı 1. dönem toplantısı düzenlendi.

Hacı Murad-ı Veli Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde düzenlenen toplantının açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK, il genelinde yapılan rehberlik çalışmalarını yakından takip ettiğini, rehberlik hizmetlerinin çocuklarımızın gelişimi açısından çok önemli olduğunu ifade etti. İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK, rehber öğretmenlerin okulların açılması süreci ile ilgili görüş ve önerilerini de aldı.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Arif KIRKPINAR' da rehber öğretmenlerle sürekli iletişim ve işbirliği içinde çalıştıklarını ifade ederek, özellikle bu süreçte yapılacak rehberlik hizmetlerinin çok daha önemli olacağını ve her konuda kendilerine destek vereceklerini ifade etti.

Toplantının ikinci bölümünde Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Çelebi ÇAĞLAYAN da bu süreçte kurumda ve okullarda yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında genel bir değerlendirmede bulundu. Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Rehberlik Hizmetleri Bölüm Başkanı Mevlüt ERDOĞAN ve Rehber Öğretmen Fatmanur BAŞBUĞ da yıllık çerçeve planlarının hazırlanması ve özel eğitim hizmetleri tanılama süreci hakkında bilgi verdiler.

Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü'nde görevli uzman personel tarafından Siber Suçlarla Mücadele ve Teknoloji Kullanımı konusunda bilgilendirme sunumunun ardından toplantı sona erdi.

Toplantıyı düzenleyen ve katılım sağlayan tüm yönetici ve öğretmenlerimize ayrıca Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü'ne teşekkür eder, yeni eğitim döneminde başarılar dileriz.

 

16-09-202116-09-202116-09-2021

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.