ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şabanözü İlçemiz 'de 'Mesleki Eğitim İş Birliği Protokolü Tanıtım Toplantısı Gerçekleştirildi

Şabanözü İlçemiz 'de 'Mesleki Eğitim İş Birliği Protokolü  Tanıtım Toplantısı Gerçekleştirildi

         Şabanözü OSB ev sahipliğinde Şabanözü İlçemizde, mesleki eğitime ilginin arttırılması, sektörün ihtiyaç duyduğu kalifiye insan gücünün sağlanması ve istihdamın arttırılması amacıyla  Milli Eğitim Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı arasında imzalanan 'Mesleki Eğitim İş Birliği Protokolü'ne ilişkin bir tanıtım toplantısı düzenledi.

Eğitimciler ile sanayicileri bir araya getiren Şabanözü İlçemizdeki toplantıya, Şabanözü Kaymakamı Sayın Mehmet Zahid UZUN, Organize Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Necdet BAYRAMOĞLU, Organize Sanayi Bölge Müdürü Yavuz UĞURLU, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İlker KENDİR, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail YILDIZ, Esnaf Sanatkârlar Odası Başkanı Uğur SOYDAŞ, Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı İlhami ERHÜL, Organize sanayi bölgemizde yer alan firmaların temsilcileri ve okul yöneticileri katıldı.

Gürhan Titrek Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Özdemir ŞENTÜRK,ün projenin ayrıntıları ile ilgili yaptığı  sunumun ardından, sektör temsilcileri ve eğitimcilerden gelen sorular İl Milli Eğitim Müdür Yardımcı İlker KENDİR ve  Gürhan Titrek Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Özdemir ŞENTÜRK tarafından cevaplandı. 

21-01-202221-01-202221-01-202221-01-2022

 

 

           

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.