ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Salgın Hastalık Psikoeğitim Veli Programı Tamamlandı

Salgın Hastalık Psikoeğitim Veli Programı Tamamlandı

Dünyanın çeşitli ülkelerinde olduğu gibi ülkemizde de görülen Covid-19 salgın hastalık nedeniyle çocukların, gençlerin ve yetişkinlerin psikolojik sağlamlık düzeylerinin arttırılması amacıyla Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğümüz tarafından tüm eğitim kademelerine yönelik "Psikososyal Destek Hizmetleri Salgın Hastalık Psikoeğitim Programı '' hazırlanmıştır.

Covid-19 Salgın Hastalık sürecinde Psikososyal destek çalışmaları rehber öğretmen / psikolojik danışman olmayan il merkezi ve ilçelerimizdeki okulların veli oturumları uzaktan eğitim yoluyla Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi rehber öğretmenleri tarafından gerçekleştirildi.

Çalışmanın içeriği ve konu ile ilgili hazırlanan kitapçık ve dokümanlara Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Gerek uzaktan eğitim sürecinde gerekse yüz yüze eğitim sürecinde salgın hastalık döneminde öğrenci ve velilerimize destek olabilmek amacı ile yapılan çalışmalarda emeği geçenlere teşekkür ederiz.

18-09-202018-09-2020

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.