Sayın Valimiz Abdullah Ayaz, 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesini Ziyaret Etti
![Sayın Valimiz Abdullah Ayaz, 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesini Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2021_10/05111219_IMG_7706.jpg)
Sayın Valimiz Abdullah AYAZ bu hafta 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesini ziyaret etti. Valimiz okulda yöneticiler ve öğretmenlerle bir araya geldi. Öğretmenlere eğitim-öğretimin aksamaması için tedbirlere tam uyum hatırlatması yapan Sayın Valimiz, ardından 11 ve 12. sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle bir süre sohbet etti. Ziyarette Sayın Valimize; İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK, İl Sağlık Müdürü Dr. Hüseyin SARIKAYA , Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Oğuzhan AYKURT, Milli Eğitim Şube Müdürü İbrahim FIRAT ve okul müdürümüz Abdullah CENGİZ de eşlik etti.