ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Valimiz Rehber Öğretmenlerle Bir Araya Geldi

Sayın Valimiz Rehber Öğretmenlerle Bir Araya Geldi

Çankırı Valisi Sayın Abdullah AYAZ, Ortaokul ve Liselerde görevli Rehber Öğretmen/ Psikolojik Danışmanlarla toplantıda bir araya geldi.

Toplantıya Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK, Çankırı Şehit Yusuf Çelik Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Çelebi ÇAĞLAYAN ve il merkezindeki ortaokul ve liselerimizde görev yapan rehber öğretmenler katıldı.

Toplantıda Sayın Valimiz Abdullah AYAZ, rehber öğretmenlerin eğitim süreci içerisinde çok önemli bir konumda olduklarını, daha önce görev yaptığı yerlerde de rehber öğretmenlerle çok güzel projeler gerçekleştirdiklerini, eğitim alanında yapılacak her türlü çalışmada eğitimcilere destek vereceğini ifade etti. Görüşmede, rehber öğretmenler okullarda yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi vererek, eğitim alanında yaşanılan genel sorunları, bu sorunlara yönelik düşünce, görüş ve çözüm önerilerini paylaştılar.

Oldukça verimli geçen toplantının ikincisi de ilerleyen günlerde diğer okul kademelerinde görev yapan rehber öğretmenlerle de yapılması planlandı.

09-12-202209-12-2022

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.