ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehit Erdem ÖZTÜRK MTAL Animasyon Etkinliği Düzenledi

Şehit Erdem ÖZTÜRK MTAL Animasyon Etkinliği Düzenledi

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Çankırı Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Alanı  10 /A sınıfı öğrencileri, alan öğretmenleri ve okul idarecilerinin katılımıyla engelliler haftası etkinlikleri kapsamında Çankırı Vali Ayhan Çevik Özel Eğitim Uygulama Okulunu ziyaret ederek, özel gereksinimli Öğrencilere "Animasyon Etkinliği" düzenlediler. 

            Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Alan öğrencileri Çankırı Vali Ayhan Çevik Özel Eğitim Uygulama Okulunda eğitim gören, özel gereksinimli öğrenci kardeşlerine animasyon gösterileri, müzikli dans ve yüz boyama etkinlikleri yaparak eğlenceli anlar yaşamalarına ve gönüllerince eğlenmelerine katkıda bulunmuş oldular.

           

            Etkinlikte yer alan özel gereksinimli öğrencilerimizin velileri de organizasyondan dolayı çok mutlu olduklarını ve benzeri etkinlikleri çok sevdiklerini ifade ederek katkıda bulunan tüm taraflara teşekkürlerini sundular.

            İlgili etkinlik kapsamında Çankırı Şehit Erdem Öztürk MTAL Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Alan öğrencileri okulda öğrendikleri ve edindikleri mesleki alan bilgilerini sahada tecrübe etme fırsatı bularak aynı zamanda değerler eğitimi kapsamında empati, sevgi, paylaşım ve işbirliği gibi farklı tematik alanlarda da bilgi ve becerilerini geliştirme fırsatı yakalamış oldular.

 

            Etkinliğin gerçekleştirilmesindeki planlama ve uygulama süreçlerinde emeği geçen Çankırı Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Alan öğrencilerine, öğretmenlerine, okul yönetimine ve  etkinlikteki tarafları güler yüzle ağırlayan ev sahibi Vali Ayhan Çevik Özel Eğitim Uygulama Okulu eğitim ailesine teşekkür ederiz.

 

26-05-202226-05-202226-05-202226-05-202226-05-202226-05-2022

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.