ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehit Hilmi Bıyıklı İlkokulu 15 Temmuz Çocuk Gazetesi Özel Sayısı Çıktı

Şehit Hilmi Bıyıklı İlkokulu 15 Temmuz Çocuk Gazetesi Özel Sayısı Çıktı

15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü etkinlikleri kapsamında günün anlam ve önemini belirten demokrasi bilinci, millî birlik ve beraberlik, vatan ve millet sevgisi, yurt savunması, cesaret ve fedakârlık ile şehit ve gazilerimizin hatıralarının yaşatılması bilincinin güçlendirilmesi amacıyla Şehit Hilmi Bıyıklı İlkokulu 15 Temmuz Çocuk Gazetesi Özel Sayısı çıkarıldı.

 Bu gazete ile öğrencilerimizin demokrasi, millî birlik ve beraberlik, vatan sevgisi, yurt savunması ile şehitlik konularında farkındalığının artırılması, geleceğin teminatı olan çocuklara ve öğrencilere, millî manevi ve insani değerleri ile tarihsel ve kültürel hassasiyetleri kazandırmak, öğrencilerde ailesini, vatanını, milletini seven ve daima yüceltmeye çalışan, insan haklarına saygılı ve devletine karşı görev ve sorumluluklarını bilen ve bunları davranış haline getirmiş bireyler olmaları konusunda farkındalık oluşturmak amaçlanmıştır.

 '15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri' kapsamında Şehit Hilmi Bıyıklı İlkokulu Müdürü Ziya Doğan, Müdür Yardımcısı Kübra Çil, öğretmenlerimizden Hülya Kartal, Hüseyin Süğün, öğrencilerimizden Fatma Mukaddes Yıldırım, Ayşenur Yağan 15 Temmuz Çocuk Gazetesi Özel Sayısını  Öztürk'e takdim ettiler.

09-12-202109-12-2021

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762801800, 03762801900

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.