ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehit Hilmi Bıyıklı İlkokulunda Okul Aile Birliği Toplantısı Gerçekleştirildi

Şehit Hilmi Bıyıklı İlkokulunda Okul Aile Birliği Toplantısı Gerçekleştirildi

      Şehit Hilmi Bıyıklı İlkokulu Okul Aile Birliği Genel Kurul toplantısı 03.11.2021 tarihinde saat 15:00'te Şehit Hilmi Bıyıklı İlkokulunda okul idaresi, Okul aile birliği yönetim kurulu üyeleri, öğretmenlerimiz, velilerimizin katılımlarıyla gerçekleştirildi.

       Toplantı Okul Müdürü Ziya DOĞAN'ın açılış konuşması ile başladı. Okul Müdürü Ziya DOĞAN okulla ilgili velilere bilgilendirmelerde bulundu. Toplantıya katılım sağlayan  ÖZTÜRK  öğrencilerimizin hayatta başarılı olmaları için ailenin çok önemli bir işlevinin olduğunu, aile içerisinde çocuklara görev ve sorumluluk verilmesi gerektiğini, çocuklarla aile içi sağlıklı iletişim kurmanın önemi ve olaylara onların gözünden bakıp karşılaşılan sorunlara çözüm bulmaya çalışılmasının gerekliliği konularına değinerek eğitim konusunda öğrenci velilerinden destek istedi. Toplantıda katılımcıların soru, görüş ve öneri alındı.

        Toplantıya iştirak eden velilerimize teşekkür ederiz.

04-11-202104-11-2021

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.