Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi Ankara'da Sergi Düzenledi
![Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi Ankara'da Sergi Düzenledi](/meb_iys_dosyalar/2024_06/04091133_whatsappimage20240603at08.47.31.jpg)
Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi 12. sınıf resim öğrencileri, eserlerini Ankara'da sergilediler. Öğrenciler farklı illerde, farklı mekanlarda sergi açmanın heyecanını ve tecrübesini yaşadılar.
Ankara Bilkent Center Sanat Sokağı'nda sanatseverlerin beğenisine sunulan sergiye, Ankara'da yaşayan Çankırılı vatandaşlar tarafından büyük ilgi gösterildi. Sergide, yağlı boya, akrilik boya ve karakalem tekniklerinin kullanıldığı çalışmalar yer aldı. Sergi açılışında teşekkür konuşması yapan Okul Müdürü İbrahim Gökmen, ev sahipliği için galeri sahibine ve emekleri için resim öğretmenlerine hediye takdiminde bulundu. Emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.