ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sene Başı Yöneticiler Toplantısı Yapıldı

Sene Başı Yöneticiler Toplantısı Yapıldı

24.08.2020 Pazartesi günü İl Millî Eğitim Müdürümüz Muammer ÖZTÜRK başkanlığında Merkez ve Merkez ilçeye bağlı okul ve kurum müdürleri ile sene başı yöneticiler toplantısı düzenlenmiştir. Toplantı telekonferans yöntemi ile gerçekleştirildi.

İl Millî Eğitim Müdürü ÖZTÜRK açılış konuşmasında, " Olağanüstü bir dönemden geçmekteyiz. Geçen sürede öğretmenlerimizin uzaktan eğitim döneminde yapmış olduğu çalışmalar toplumda takdirle karşılanmıştır. Ülkemiz için bundan sonraki dönemlerde daha fazla çalışmalıyız. Eğitimin arka plana atılacak bir husus olmadığı konusunda hemfikiriz. Okullarımızın açılması sürecinde bütün önlemleri almaktayız. Bakanlığımızın ve bilim kurulumuzun bizlere tevdi ettiği önlemleri harfiyen yerine getiriyoruz. Bu konuda okul ve kurum müdürlerimizin desteklerini bekliyoruz. LGS ve YKS'de ilimizin geldiği nokta umut vericidir. Her sene başarı grafiğimizi artırıyoruz. Bu durum da öğretmenlerimiz sayesinde oluyor. Şahsım adına ben de öğretmenlerimize teşekkürlerimi sunuyorum." dedi.

Gündem maddeleri kapsamında; Mesleki çalışmalar kapsamında yapılan faaliyetler, LGS ve YKS başarı durumları, salgın döneminde alınabilecek önlemler, Bakanlığımızın yayımlamış olduğu veli, öğretmen ve öğrenci kılavuzları, okullarımızda gerçekleştirilen zümre öğretmenler kurulu toplantılarındaki iş ve işleyişler, okullarımızda mevcut personel durumu, ilimiz genelinde soru hazırlama komisyonunun faaliyetleri, onarım ve güçlendirmeler, taşıma faaliyetleri gibi konular ele alındı.

İl Millî Eğitim Müdürü Sayın ÖZTÜRK'ün konuşmalarından sonra idarecilerin soru, görüş ve önerileri dinlenmiş, Millî Eğitim Müdürlüğü idarecileri tarafından gerekli açıklamalar ve bilgilendirmeler yapılmıştır.

2020-2021 eğitim öğretim yılının her yönden başarılı geçmesi dilekleriyle toplantı son bulmuştur.

26-08-2020

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.