ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Servis Şoförlerimize Pandemi Eğitimi Yapıldı

Servis Şoförlerimize Pandemi Eğitimi Yapıldı

Covid-19 salgın döneminde taşımalı eğitimden yararlanan öğrencilerimize servis hizmeti veren şoförlerimize İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından salgın döneminde servis içerisinde uygulanması gereken tedbirler ile ilgili seminer verildi. İş Sağlığı ve Güvenliği birimimiz tarafından verilen seminerde bulaş riskinin en aza indirilmesi, öğrencilerimizin sağlıklı bir şekilde okullarına ve ailelerine ulaştırılmasında taşıma işinin ne kadar önemli bir yer tuttuğu dile getirildi. Araç içerisinde bulundurulması gereken hijyen malzemelerinden, uyarı levhalarına, trafikte güvenli bir şekilde seyretmekten, öğrencilerin servislere binme ve inme esnasında dikkat edilmesi gereken hususlara kadar bir çok konuda bilgilendirmede bulunuldu.

Şehir içi öğrenci taşıma hizmeti veren şoförlerimizin okul servisleri kullanım talimatlarına uymalarını önemsiyoruz. Konu ile ilgili yapılacak denetimlerde öğrencilerimizi, ailelerini ve toplumun farklı kesimlerini etkileyen taşıma hizmetinden şehrimizin memnun olmasını istiyoruz. Yeni dönemin hayırlı olmasını dileriz.

 

23-09-2020

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.