ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şiir Dinletisi Düzenlendi
![Şiir Dinletisi Düzenlendi](/meb_iys_dosyalar/2018_05/11134010_IMG_2878.jpg)
Çankırı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenleri Aysun Akar ve Arzu Çelik tarafından hazırlanan "Ah Mine´l-Aşk" isimli şiir ve müzik dinletisi 100.Yıl Kültür Merkezi´nde gerçekleştirildi.
Yedi ay gibi uzun bir süredir büyük emek verilerek hazırlanan şiir ve müzik dinletisi katılımcıların beğenisine sunuldu. Öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.