ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SINAVLARA HAZIRLIK SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR

SINAVLARA HAZIRLIK SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR

Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan ve Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürlüğünce uygulanan Ortak Sınavlarda başarıyı artırmaya yönelik seminerler devam etmektedir.

Ortaokul ve Liselerden sınava girecek öğrencilerin akademik başarılarının artırılması düşüncesinden hareketle, öğrencilerin yaşadıkları sorunlar, sınav kaygısı, uyum problemleri, etkili ve verimli ders çalışma teknikleri vb. konuları içeren seminerlerin bu kapsamdaki tüm öğrencilerimize verilmesi hedeflenmiştir.

Seminerlerle birlikte hem ortak sınavlar hem de YGS-LYS için bilgilendirme afişi, veliler için ise broşür hazırlanmıştır.

            Konuyla ilgili olarak Mehmetçik Ortaokulu’nda düzenlenen ve RAM Müdürü Çelebi ÇAĞLAYAN tarafından verilen seminere İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI’ da katıldı ve semineri dinledi. Çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür eden İl Müdürümüz, öğrenciler için hazırlanan bilgilendirme afişlerini öğrencilere dağıttı.Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.