ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sınavlara Hazırlık ve Motivasyon Semineri Düzenlendi

Sınavlara Hazırlık ve Motivasyon Semineri Düzenlendi

Eğitim Danışmanı Hüseyin ASLANTÜRK tarafından il genelindeki ortaokul ve lise öğrencilerimize yönelik olarak 'Sınavlara Hazırlık ve Motivasyon'  semineri düzenlendi. Çevrimiçi olarak düzenlenen seminer aynı zamanda Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü Youtube kanalından da canlı olarak yayınlandı.

Seminerde Hüseyin ASLANTÜRK, öğrencilerin sınavlara hazırlık sürecinde başarılı olmaları ve motivasyonlarını yüksek tutmaları için neler yapabileceklerini, başarılı olmuş öğrencilerin ve kendisinin yaşam deneyimlerinden de örnekler vererek sunumunu gerçekleştirdi.

Oldukça keyifli ve verimli geçen seminer sonunda şartların uygun olduğu en kısa zamanda benzer bir etkinliğin yüz yüze de gerçekleştirilmesi konusunda görüş birliğine varıldı.

Seminer de emeği geçen başta Değerli Eğitim Danışmanı Hüseyin ASLANTÜRK'e, katılımlarından dolayı kıymetli velilerimize, sevgili öğrencilerimize teşekkür ederiz.

09-04-202109-04-202109-04-2021

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.