ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SosyalFEST Finallerinde Çankırı Rüzgarı Esecek

SosyalFEST Finallerinde Çankırı Rüzgarı Esecek

Ülkemizde toplumun sosyal yapısına faydalı modeller üretmek misyonuyla bir ilk olma özelliği taşıyan SosyalFEST etkinliği, 2-3 Mart 2024 tarihlerinde Karabük'te düzenleniyor. Çankırı İl genelinden SosyalFEST'e 17 proje ile katılım sağlanırken, 3 proje final aşamasına yükseldi.

Karabük Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen SosyalFEST'te Türkiye Yüzyılı, şiddetin azaltılması, iktisadi kalkınma, akademik başarının artırılması, sıfır atık, dinin yaşanması, kişisel gelişim ve aile içi dayanışma gibi birbirinden farklı kategoriler yer alıyor. Müsabakalar, seminerler, şiir dinletileri ve panel gibi birçok etkinliğin yer alacağı Sosyal Bilimler Festivalinde ilimizden Nevzat Ayaz Sosyal Bilimler Lisesi'nden iki, Şehit Korhan Kuruçay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nden bir  adet olmak üzere toplamda üç proje yer alacak.

Toplumsal olgu ve olaylara dikkat çekilmesini hedefleyen SosyalFEST Karabük etkinliğine, Türkiye genelinden onlarca okul katılım sağlayacak.

22-02-202422-02-2024

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.