ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Stemli Gün ve Haftalar-Days And Weeks With Stem Etwinning Projesi Tamamlandı

Stemli Gün ve Haftalar-Days And Weeks With Stem Etwinning Projesi Tamamlandı

Kuruculuğunu Merkez Atatürk İlkokulu öğretmenlerimizden Bengü SARIKAYA TAŞTAN ve Şehit Hilmi Bıyıklı İlkokulu öğretmenlerimizden Mehmet Ali TAŞTAN'ın yapmış oldukları "Stemli Gün ve Haftalar-Days And Weeks With Stem" eTwinning projesi öğrencilerimizi salgın döneminde kaliteli etkinliklerle buluşturdu.

Gerçekleştirilen e twinning projesi ile çocuklarımızın STEM ile belirli gün ve haftaları birbirine harmanlayarak,  etkinliklerle zenginleştirerek sunmaları hedeflendi. Öğrencilerin güncel konuları ve bilimsel gelişmeleri takip etmelerini, belirli gün ve haftalar konusunda farkındalık oluşturmalarını, teknolojiyi doğru kullanabilmelerini, bilim, teknoloji, mühendislik ve matematiği kullanarak tasarımlar yapabilmelerini de hedefleyen proje üç aylık etkinliklerin ardından tamamlandı. Proje öğrencilerimizin yanı sıra öğretmenlerimize ve velilerimize de olumlu katkılar sağladı.

 Projenin gerçekleştirilmesinde emeği geçen okul idarecilerimize, yürütücü öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

08-06-202108-06-202108-06-202108-06-2021

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.