ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TCDD Heyeti İle Toplantı Gerçekleştirildi

TCDD Heyeti İle Toplantı Gerçekleştirildi

 

Çankırı genelinde demiryollarının dikkatli kullanımına yönelik öğrencilerde farkındalık oluşturulması amacıyla hazırlanan proje çalışmaları kapsamında Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları yetkilileri ile toplantı gerçekleştirildi.

           

            İl Milli Eğitim Müdürlüğü Salonunda düzenlenen toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, Şube Müdürü Muhsin Cesur, TCDD Eğitim Daire Başkanı Cüneyt Türkkuşu, Emniyet ve Kalite Yönetimi Dairesi Başkanı Erol Sakar, Emniyet ve Kalite Yönetimi Servis Müdürü Dursun Dündar ve Ar-Ge personeli katılım sağladı.

           

            Proje süreçleri ve detaylarının görüşüldüğü toplantıda, hemzemin geçit kurallarını ihlal eden kişilerde demiryolu emniyeti hakkında olumlu bir algı oluşturulması, demiryollarının güvenli kullanımı gibi konuların öğrencilere aktarılmasına yönelik yapılabilecek çalışmalar görüşüldü. Özellikle demiryolu geçitlerine yakın okullarda öğrencilere gerekli bilgilendirmelerin yapılması ile ilgili uygulanacak etkinlikler değerlendirildi.

10-05-2023

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.