ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Teknik Ekibimizle 2022'yi Yılında Yapılacak Çalışmaları Planlıyoruz
![Teknik Ekibimizle 2022'yi Yılında Yapılacak Çalışmaları Planlıyoruz](/meb_iys_dosyalar/2021_11/12085231_DSC_4056.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnşaat ve Emlak Hizmetleri teknik personelimizle 2022 yılında yapılacak güçlendirme, doğalgaz dönüşümü, e-sınav merkezi, anasınıfı, okul kütüphanesi v.b. onarım planlamaları için bir aradayız. Okullarımızın fiziki mekanlarının iyileştirilebilmesi için yoğun bir çalışma temposu içerisinde olan çalışma ekibimizle okullarımızdan gelen talepleri değerlendiriyoruz.