ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali Başvuruları Başladı

TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali Başvuruları Başladı

TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın yürütücülüğünde, Türkiye'de milli teknolojinin geliştirilmesi konusunda kritik rol oynayan birçok kuruluşun paydaşlığıyla düzenlenen dünyanın en büyük festivalidir. 2018 yılından beri her yıl düzenlenen TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali; teknoloji yarışmaları, hava gösterileri, konserler, havacılık ve uzay konulu etkinlik, söyleşi gibi birçok faaliyete ev sahipliği yaparak toplumda teknolojiye olan ilgiyi artırmayı ve Türkiye'nin milli teknoloji üreten bir topluma dönüşmesi konusunda farkındalık oluşturmayı hedeflemektedir.

Bu yıl düzenlenecek olan TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, başvuruları başladı. Başvuru adımları hakkında detaylı bilgi https://teknofest.org/pdfler/teknofest-2021-basvuru-rehberi.pdf adresinde bulunmaktadır.

TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali'ne İlkokul, Ortaokul, Lise ve mezun olmuş öğrencilerimiz katılım sağlayabiliyorlar.  Öğrencilerimiz katılım sağlayabilecekleri konu başlıklarına https://www.teknofest.org/yarismalar.html adresinden ulaşım sağlayabilirler.

Yarışmalara katılacak öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

Abdulhalik Renda Mahallesi Ankara Caddesi No.38 ÇANKIRI - 03762131536, 03762131134

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.