ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TRT EBA TV Veli Kuşağı'nda Bu Hafta
![TRT EBA TV Veli Kuşağı'nda Bu Hafta](/meb_iys_dosyalar/2020_05/18143615_FB_IMG_1589801275372.jpg)
Bu hafta Veli Kuşağı'nda 18 Mayıs Pazartesi "Çocuklarda Beslenme Düzeni ve Çocuk Obezitesi" konusu ile Taylan KÜMELİ, 20 Mayıs Çarşamba , "Evde Kalma Döneminde Ailelerin Duygusal Dayanıklılığı" konusu ile Mürşit Ekmel AYBEK ve 22 Mayıs Cuma "Televizyonda ve Dijital Mecrada Çocuk Medyası" konusu ile Bora DURMUŞOĞLU evlerimize konuk olacak. Saat 21:00 de başlayacak olan programlarımıza siz kıymetli velilerimizi bekliyoruz.