ÇANKIRI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TÜBİTAK 2204-A ve 2204-B Öğrenci Araştırma Projeleri Eğitimi Verildi
![TÜBİTAK 2204-A ve 2204-B Öğrenci Araştırma Projeleri Eğitimi Verildi](/meb_iys_dosyalar/2021_01/13183157_TUBYTAK.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz bünyesindeki ARGE birimi koordinesinde ilimiz öğretmenlerine TÜBİTAK 2204-A ve 2204-B Öğrenci araştırma projeleri konulu eğitim gerçekleştirildi. Eğitimin açılışını İl Millî Eğitim Müdürümüz Muammer Öztürk yaptı . Projelerde ilerlemenin hangi basamaklarla yapıldığının irdelendiği eğitimde, öğretmenlerin bu projeleri gerçekleştirmesi neticesinde hangi kazanımları elde edeceği hakkında da detaylı bilgi verildi.
Eğitimin sonunda öğretmenlerle soru cevap yapılarak, eğitim tamamlandı.